Volné pracovní místo  017 Jednoduchá manuální práce v Klášterci nad Ohří M/Ž

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 000–30 000 Kč / měsíc

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě Tebe.

Co nabízíme:

  • mzdu až 30 00 Kč/měsíc
  • 13. a 14. plat, inflační prémie
  • příspěvek na dojíždění až 1 500 Kč, nebo svozovou dopravu z Jirkova a Chomutova
  • docházkový bonus
  • měsíční prémie
  • osobní ohodnocení
  • závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • zákonné příplatky
  • možnost týdenních záloh

Náplň práce:

  • výroba komponentů do strojních elektronických zařízení
  • práce v režimu 12h (krátký dlouhý týden), nebo 7,5h (ranní, odpolední, noční)
  • možnost přesčasů a tím zvýšení výdělku
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí
  • kontrola strojů a kontrola výrobků

Požadujeme:

  • plnoletost
  • manuální zručnost
  • dobrou pracovní docházku
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou, ne však podmínkou!
  • PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách použijte odpovědní formulář

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o nabídku 017 Jednoduchá manuální práce v Klášterci nad Ohří M/Ž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Kokotjuchová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 017 Jednoduchá manuální práce v Klášterci nad Ohří M/Ž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.